شرکت آریان تجهیز آیسان

با سپاس و یاری خداوند مهربان و به لطف اعتماد مصرف کنندگان و خریداران محترم و پشتوانه چند دهه تجربه درخشان پیوسته سعی و تلاش ما بر این بوده و خواهد بود که بالا‌ترین و بهترین کیفیت با کمترین هزینه در تولیدات و خدمات پس از فروش را ارائه دهیم. این یک شعار نیست، با سعی و تلاش و تعهد به آن عمل کرده‌ایم و امیدواریم شما نیز یکی از مصرف کنندگان محصولات ما باشید. این مجموعه همواره به جهت پیشبرد اهداف خود نیازمند نظرات و تذکرات اساتید محترم، همکاران و دوستان عزیز در هر زمینه‌ای است .

باعث افتخار ماست تا بخشي از تجهيزات آزمايشگاهي برتر خود را در اين سايت به شما  معرفي كنيم .  سالها تجربه , استفاده از تجارب گذشته پرسنل , متخصصين و مهندسين زبده , كنترل كيفي دقيق و برخورداري از تكنولوژي روز جهان , با بهره گيري  و مشاوره مستمر با صاحب نظران واستادان دانشگاه و پژوهشگران ، باعث گرديده اين مجموعه بصورت يك مركز قابل اعتماد و اطمينان مصرف كنندگان تجهيزات آزمايشگاهي قرار گيرد و به عنوان بزرگترين مجموعه توليد كننده , صادر كننده و وارد كننده مطرح گردد .

از خدمات ارزنده این مجموعه میتوان به تحویل فوری اقلام و دستگاههای آزمایشگاهی در زمینه های مختلف از جمله صنایع غذایی ، دارویی ، شیمی و فیزیک ،نفت و گاز و پتروشیمی ،کشاورزی و گیاه شناسی ، علوم دامی وخوراک دام ،صنایه بسته بندی ، صنعت پلاستیک و پلیمر ،رنگ و رزین ،بیوتکنولوزی و نانوتکنولوژی اشاره نمود .

این مجموعه تمامی تلاش خود را همواره در جهت بهبود خدمات ، محصولات ، رضایت مشتری  ، مشاوره فنی و علمی خواهد نمود و در راستای رسیدن به این اهداف دریغ نخواهد کرد .

ما با ارائه مشاوره دقيق فني، اطلاع رساني جامع و مطلوب وبا اتكاء به پرسنل متخصص و كارشناس در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسبترين تجهيزات همراهي نموده .

در این راستا گزینش کمپانی و بررسی توانمندیهای آن، ارزیابی کالا از نظر کیفی و تطابق آن با نیاز مملکت و همچنین ارائه بهینه خدمات از بعد اطلاع رسانی اولیه و پشتیبانی متعاقب فروش جزء اصول اصلی و از تعهدات مجموعه خواهد بود .

امید است با رعایت اصول نامبرده، این مجموعه بتواند رضایت کامل مصرف کنندگان محترم آزمایشگاهی را برآورده نماید و کیفیت خدمات ارائه شده زیر بنایی جهت تداوم همکاری مستمر و متعهدانه باشد .

ضمنا بخش روابط عمومی این مجموعه آماده شنیدن نقطه نظرات شما و ارائه اطلاعات بیشتر در صورت نیاز خواهد بود

امید است با استعانت ازدرگاه الهی در خدمت به جامعه آزمایشگاهی کشورعزیزمان ایران موفق باشیم .